• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3491-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

اعطای تسهیلات به شش طرح بوم‌گردی در البرز

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز از معرفی ۱۱ طرح روستایی، عشایری و فراگیر اشتغال به بانک‌های عامل برای اعطای تسهیلات خبر داد.

حجت الاسلام فخرالدین صابری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: ۱۰ طرح روستایی پس از معرفی در سامانه کارا و تشکیل پرونده و تایید در کمیته فنی استان به بانک‌های عامل برای پرداخت وام معرفی شده‌اند .

وی افزود : تسهیلات اعطا شده در حوزه روستایی و عشایری با نرخ سود شش درصد بوده که از این طرح‌ها چهار طرح مربوط به صنایع دستی و شش طرح دیگر در حوزه بوم گردی و گردشگری بودند.

وی اضافه کرد:جمع مبلغ تسهیلات طرح‌های روستایی و عشایری به مبلغ چهار میلیارد و 600  میلیون تومان بوده که پیش‌بینی می‌شود در این حوزه شاهد اشتغال ۱۵۴ نفر نیز باشیم.

وی در ادامه گفت :یک مورد نیز در اشتغال فراگیر در شهر کرج پس از تشکیل پرونده و تایید در کمیته فنی به بانک عامل معرفی شده که میزان اعتبار این طرح  150 میلیون تومان با نرخ ۱۶ درصد است و پیش‌بینی می‌شود چهار نفر نیز در این حوزه اشتغال پیدا کنند .

صابری در پایان گفت: طرح‌های دیگری نیز در حوزه‌های مختلف وجود دارند که پس از انجام بررسی‌های لازم و تایید در کمیته فنی استان این طرح‌ها نیز به بانک‌های عامل برای اعطای تسهیلات معرفی خواهند شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: