• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1393-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون پژوهشی دانشگاه در بازدید از واحد کرج خبر داد:

اختصاص 3 درصد از مقالات دانشگاه آزاد اسلامی به البرز / واحد کرج به دنبال مرجعیت علمی منطقه است


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این‌که واحدهای دانشگاهی استان البرز به تنهایی 3 درصد کل مقالات دانشگاه آزاد را تولید می‌کنند، تاکید کرد: اعتبار پژوهشی در ردیف بودجه‌های دانشگاهی کاهش نخواهد یافت.

به گزارش ایسنا، دکتر بیژن رنجبر ضمن بازدید از آزمایشگاه‌ها و نمایشگاه محصولات تجاری شده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، با استناد به آماری که توسط پایگاه اسکوپوس منتشر شده است، افزود: داده‌های این پایگاه نشان می‌دهد دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به تنهایی 3 درصد کل مقالات ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی را تولید می‌کند.

وی با افتخارآمیز توصیف کردن این آمار خاطرنشان کرد: وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در حال حاضر رضایت‌بخش است و پیگیری‌های لازم برای حل برخی مشکلات فنی و ایجاد دسترسی این واحد به پایگاه اسکوپوس در حال انجام است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اجرای 18 طرح پژوهشی در باشگاه پژوهشگران جوان واحد کرج گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی پژوهش‌محور است و بر این اساس اعتبار پژوهشی در ردیف بودجه‌های دانشگاهی کاهش نخواهد یافت.

وی با ابراز خرسندی از وضعیت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تصریح کرد: واحد کرج به دنبال مرجعیت علمی منطقه است و با حفظ جایگاه پژوهشی و افزایش تولیدات علمی خود اعم از مقالات و طرح‌های پژوهشی این امکان دور از دسترس نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: