• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-495-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

وزیر ورزش و جوانان:

فعالیت بیش از 9 هزار باشگاه بدنسازی در کشور

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری ورزشی از لحاظ اقتصادی ضریب بازگشت مناسبی دارد؛ گفت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش در کمتر از سه سال نتیجه می‌دهد و بازگشت سرمایه محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، مسعود سلطانی فر صبح امروز دوشنبه یکم مرداد ماه در مراسم افتتاح استخر چند منظوره در رجایی‌شهر کرج اظهار کرد: بعد از  انقلاب شاهد توسعه شش برابری فضاهای ورزشی کشور بوده‌ایم.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش نقش بسزایی در توسعه فضاهای ورزشی کشور در این چهاردهه داشته‌اند.

سلطانی‌فر توضیح داد: باید با مدیریت و تعامل بیشتر بین دستگاهی زمینه هم افزایی برای توسعه فضاهای ورزشی کشور را فراهم کنیم.

  این مسئول در ادامه با تأکید بر ضرورت حمایت بخش خصوصی برای توسعه فضاهای ورزشی کشور ابراز کرد: بدون شک با اعتبارات محدود بخش دولتی نمی‌توان اهداف پیش بینی شده خود برای ارتقای زیرساخت‌های ورزشی در نقاط مختلف را محقق سازد به همین دلیل از بخش خصوصی درخواست می‌شود همچون گذشته نسبت به تعریف و اجرای پروژه‌های ورزشی اقدام کند.

سلطانی‌فر اضافه کرد: در حال حاضر ۱۸ هزار و ۵۰۰ باشگاه ورزشی بخش خصوصی در کشور فعالیت دارند که نیمی از این تعداد  باشگاه بدنسازی هستند.

وزیر ورزش گفت: بدون شک سیاست دولت حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورزش است تا کمبودهای این حوزه به سرعت رفع شود.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری ورزشی از لحاظ اقتصادی ضریب بازگشت مناسبی دارد؛ گفت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش در کمتر از سه سال نتیجه می‌دهد و بازگشت سرمایه محقق می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: