• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1891-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

اطلاعات دقیقی از واردات، صادرات و تولید استان نداریم

رییس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای اینکه بتوانیم از این جنگ اقتصادی سلامت و پیروز خارج شویم؛ مولفه‌هایی لازم است که یکی از مهمترین آنها حمایت دولت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در قالب تولیدکننده، کارآفرین و ... است.

رحیم بنا مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در شرایط اقتصادی فعلی دولت باید در راستای اعتمادسازی برای تولیدکنندگان و کارآفرینان گام بردارد.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم از این جنگ اقتصادی سلامت و پیروز خارج شویم؛ مولفه‌هایی لازم است که یکی از مهمترین آنها حمایت دولت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در قالب تولیدکننده، کارآفرین و ... است که همگی آنها برای حرکت چرخ اقتصاد تلاش می‌کنند.

وی افزود: بدون شک تحقق این هدف بدون تسهیل در شرایط اجرای قوانین مربوط به بهبود محیط کسب و کار امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به نتایج اجرای صحیح این قوانین توضیح داد: تا کنون کارگروه‌های در استان جهت رفع مشکلات موجود در مسیر اجرای این قوانین برگزار شده و امیدواریم مصوبات آن به زودی اجرایی شود.

رییس اتاق بازرگانی البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر ضرورت شفاف‌سازی در خصوص وضعیت صادرات، واردات و تولید استان گفت: متاسفانه در حال حاضر اطلاعات در این موارد به صورت جزیره ای بوده و از شفافیت دقیقی برخوردار نیست.

بنا مولایی ادامه داد: با ساماندهی پنجره واحد گمرک در استان اطلاعات جامعی در این خصوص جمع آوری می‌شود و با توجه به این اطلاعات می‌توان اهداف اقتصادی را پیش برد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: