• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-594-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مسئولان در جشن روز خبرنگار گزارش عملکرد ندهند

مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز گفت: خانه مطبوعات برای برگزاری هرچه بهتر جشن روز خبرنگار تمام توان خود را به کار بسته است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات استان، اکبر حیدری در آستانه روز خبرنگار گفت: با به کارگیری حداکثری توان خانه مطبوعات، پیگیر برگزاری جشنی در شأن خبرنگاران استان در روز خبرنگار هستیم.

وی افزود: اقدامات بسیار مفیدی جهت حضور تمامی خبرنگاران شاغل استان در جشن روز خبرنگار انجام شده است تا همه فعالین این عرصه از  شرایط یکسان در روز خبرنگار بهره مند گردند.

مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز گفت: خبرنگاران در طول یک سال در حال فعالیت در حوزه خبر هستند؛ باید ترتیبی فراهم آوریم تا این عزیزان در جشن ویژه روز خبرنگار به تولید و انتشار خبر مشغول نباشند.

حیدری با اشاره به جشن روز خبرنگاردر سال‌های گذشته افزود: از مسئولینی که در جشن روز خبرنگار حاضر می‌شوند تقاضا داریم از ارائه عملکرد در این روز خاص خودداری کنند تا در این روز خاص خبرنگاران دغدغه مخابره خبر نداشته باشند.

حیدری اظهار داشت: با وجود مشکلات و تمامی بایدها و نبایدها بر سر راه خبرنگاران، این عزیزان همچنان با به کار گیری تمام تلاش در حوزه خبر فعالیت می‌کنند.

حیدری در پایان افزود: امیدواریم امسال بتوانیم در هفته خبرنگار با تجلیل درخور و مناسب  قدردان زحمات و تلاش‌های بی دریغ این عزیزان باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: