• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3190-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رد رشوه 162 میلیونی توسط مأموران کلانتری باغستان کرج

جانشین فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل ماموران کلانتری 19 باغستان کرج و رد رشوه 162 میلیون ریالی توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، سردار سید جعفر حسینی گفت: در راستاي اجراي طرح پاکسازي مناطق آلوده شهر کرج، ماموران کلانتری 19 باغستان منزل فردی را که اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌کرد شناسایی کردند .

این مقام انتظامی اظهار کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به منزل نامبرده اعزام و با رعایت موارد حفاظتی و امنیتی، در بازرسی از محل مقادیری مواد مخدر تریاک و هروئین را کشف و در این رابطه 4 نفررا دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده متهمان پیشنهاد 162 میلیون ریال رشوه را به ماموران دادند  که با صحت عمل پلیس موضوع صورتجلسه و رشوه ضمیمه پرونده شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان این که متهمان به همراه پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از اقدام شایسته این ماموران وظیفه شناس قدردانی کرد و گفت: با وجود چنین افراد مومن، متدین و متعهد در سازمان نیروی انتظامی ، مجرمان و تبهکاران هیچ راهی برای فرار از دست قانون نخواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: