• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3590-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

معضل شعار نویسی و نقاشی‌های اعتراضی در کرج

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: عمودی سازی فضای سبز شهر در دستور کار قرار گرفته است.

پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد رواج    وندالیسم یا تخریب گرایی در کرج بوده ایم.

وی ادامه داد: عده‌ای برای نشان دادن اعتراضات و بیان خواسته‌های خود دست به شعار نویسی و نقاشی‌های دیواری در گوشه و کنار شهر می‌زنند که این نتیجه‌ای جز آلودگی سیمای کرج ندارد.

وی افزود: هر چند این اقدامات نوعی برونداد فرهنگی و بروزرسانی جریان درونی شهروندان است ولی در نهایت به ضرر شهر تمام می‌شود چون پاک کردن آنها به هزینه و زمان زیادی نیاز دارد.

این مسئول توضیح داد: نیروهای این سازمان ناچار به پایش مستمر شهر هستند تا در صورت مشاهده این دیوار نویسی‌ها نسبت به امحای آنها اقدام کنند.

بضاعتی پور ابراز کرد: شهروندان باید اعتراضات خود را با صحبت و از راه مسالمت آمیز به گوش مسئولان برسانند چون تخریب گرایی در این مسیر کمکی نمی‌کند.

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود به رویکرد جدید سازمان برای افزایش فضای سبز شهر اشاره کرد و گفت: این سازمان گسترش فضای سبز عمودی را در دستور کار امسال خود قرار داده و امید است با تدوین برنامه مدون و تخصیص اعتبار به زودی شاهد اجرای پروژه‌هایی در این خصوص باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: