• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1592-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

جایگاه البرز در کشور راهبردی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: دشمنان در تجمعات مرداد ماه شهرهای نزدیک به تهران را هدف قرار داده بودند که نزدیک‌ترین شهر به پایتخت کرج بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، امروز شنبه 20 مرداد ماه، عزیراله شهبازی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز معرفی و از حضور هشت ماهه خیرالله ترخانی در جایگاه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی قدردانی شد.

شهبازی که پیشتر فرمانداری ویژه شهرستان آبادان در استان خوزستان را عهده‌دار بود در این مراسم گفت: سال گذشته نزدیک به 900 تجمع در خوزستان انجام شد اما با همدلی که در استان وجود داشت هیچکدام از این تجمعات به حادثه امنیتی تبدیل نشد.

وی از وجود آرامش و همدلی در استان البرز نیز گفت و خاطرنشان کرد: امیدواریم این نیروی مضاعف که در کمتر استانی وجود دارد پشتوانه‌ای برای توسعه و آبادانی این نقطه راهبردی کشور باشد.

شهبازی در ادامه به تجمعاتی که اخیراً در کرج رخ داد اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در حوادث اخیر شهرهای نزدیک به پایتخت را هدفگیری کرده بودند که نزدیک‌ترین شهر به تهران کرج بود و خوشبختانه این موضوع مدیریت شد.

وی خاطرنشان کرد: فضایی که دشمن برای جمهوری اسلامی ترسیم کرده خارج از انشقاق‌های جناحی است بنابراین به یک همدلی و وفاق در میان نیروهای انقلاب نیاز داریم چون همه ما در یک کشتی هستیم و باید آن را به ساحل امید برسانیم.

این مسئول در پایان بر لزوم استفاده صحیح از منابع انسانی غنی و ظرفیت‌های استان در راستای توسعه تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: