• شنبه ۲۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-995-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

واحدهای صنعتی فعال در ورزش معافیت مالیاتی می‌گیرند

مدیرکل ورزش و جوانان البرز گفت: بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان با قدرت عمل کند.

امیر غفرانی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در شرایط اعتباری فعلی، بخش دولتی برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی با مشکلات زیادی مواجه است بنابراین از بخش خصوصی انتظار می‌رود برای توسعه این زیرساخت‌ها با جدیت بیشتری اقدام کند تا کمبودها و محدودیت‌های حوزه ورزش با سرعت بیشتری مرتفع شود.

وی توضیح داد: بدون شک توزیع عادلانه سرانه ورزشی در نقاط مختلف شهر و وجود باشگاه‌های ورزشی که اغلب توسط بخش خصوصی راه اندازی می‌شوند نقش به سزایی در ارتقای سلامت جسمی و روحی شهروندان خواهد داشت.

وی ابراز کرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه امکانات و فضاهای ورزشی استان در بازه زمانی کوتاه مدتی نتیجه بخش خواهد بود و به سود می‌رسد و برگشت سرمایه آن انجام می‌گیرد.

این مسئول با تاکید بر وجود چند هزار واحد صنعتی و تولیدی در استان ابراز کرد: این واحدها می‌توانند برای کارمندان خود فضایی برای ورزش اختصاص دهند تا این افراد در کنار کار روزانه زمانی را نیز برای حفظ سلامت خود بگذارند.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اشاره به تسهیلاتی که در اختیار این واحدها قرار می‌گیرد، افزود: طبق قانون هر واحدی در ورزش هزینه کند از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شود که این نقطه عطفی برای ورزش است.

غفرانی گفت: در حال حاضر چرخ ورزش استان با سرعت مناسبی در حال حرکت است و در صورت ارتقای زیرساخت‌ها این حرکت با شتاب بیشتری صورت می‌گیرد و ورزشکاران نتیجه قابل قبول‌تری در رشته های مختلف ورزشی کسب خواهند کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: