• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-791-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

هیچ مزرعه‌ای در البرز عمداً با فاضلاب آبیاری نمی‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز در واکنش به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی که از آبیاری برخی اراضی کشاورزی کرج با فاضلاب حکایت داشت گفت: هیچ مزرعه‌ای در استان البرز وجود ندارد که کشاورزان عمداً با فاضلاب آن را آبیاری کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید مجید موسوی در نشست خبری که امروز یکشنبه چهارم شهریور برگزار شد در واکنش به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی که از آبیاری اراضی کشاورزی کرج با فاضلاب حکایت داشت گفت: هیچ مزرعه‌ای در استان البرز وجود ندارد که کشاورزان عمداً با فاضلاب آن را آبیاری کنند.

موسوی افزود: در برخی مناطق اگر چنین وضعیتی هم وجود داشته باشد ناشی از عدم مدیریت شهری صحیح و کنترل فاضلاب‌های شهری است که البته کشاورزان تلاش می‌کنند از نفوذ فاضلاب به زمین‌های کشاورزی خود جلوگیری کنند.

موسوی در خصوص آخرین وضعیت پروژه  خط انتقال پساب تصفیه خانه ماهدشت برای آبیاری دو هزار هکتار اراضی بایر استان گفت: مقدمات لازم برای اتمام خط لوله اصلی فراهم شده و به محض خریداری لوله تکمیل می‌شود؛ شبکه‌های فرعی نیز به سه قسمت تقسیم شده و قسمت دو و سه آن لوله‌گذاری و قسمت اول 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: