• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-495-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مترو تا آخر امسال از تهران به هشتگرد می‌رسد

فرماندار ساوجبلاغ با اشاره به وجود شریان‌های ارتباطی و امکان دسترسی مناسب از پایتخت به ساوجبلاغ گفت: این ظرفیت در کنار وجود دهکده المپیک چهارباغ و مجتمع ایثار کوهسار، شرایط را برای میزبانی از تیم‌های ملی و لیگ برتری در شهرستان ساوجبلاغ فراهم کرده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، ابوالقاسم پالیزگیر در افتتاحیه فستیوال فوتبال پسران زیر 12 سال کشور که امروز دوشنبه 19 شهریور در ساوجبلاغ برگزار شد با بیان اینکه سرانه ورزشی این شهرستان 87 سانتیمترمربع است گفت: چند پروژه ورزشی دیگر به شرایط بهره‌برداری نزدیک شده که با افتتاح آنها، سرانه ورزشی ساوجبلاغ به سرانه ملی خواهد رسید.

پالیزگیر افزود: این شهرستان در اوایل انقلاب حتی یک سالن ورزشی نداشت اما امروز دارای 26 سالن ورزشی، 125 سالن بخش خصوصی، هفت زمین چمن طبیعی و 9 زمین چمن مصنوعی است و 17 هزار ورزشکار در رده‌های مختلف در ساوجبلاغ فعالیت دارند.

فرماندار ساوجبلاغ با اشاره به وجود شریان‌های ارتباطی و امکان دسترسی مناسب از پایتخت به ساوجبلاغ گفت: این ظرفیت در کنار وجود دهکده المپیک چهارباغ و مجتمع ایثار شرایط را برای میزبانی از تیم‌های ملی و لیگ برتری در شهرستان ساوجبلاغ فراهم کرده است.

وی افزود: مترو تهران-هشتگرد هم می‌تواند دسترسی خوبی برای پایتخت‌نشینان به ساوجبلاغ فراهم کند؛ این پروژه تا آخر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: