• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-5990-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

آمادگی 22 پایانه مسافربری شهری کرج برای استقبال از مهر

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: اتوبوس‌های درون شهری برای ارایه خدمات مناسب در نیمه دوم سال آماده شده و تعمیرات فنی لازم و شستشو و صفرشویی آنها در حال انجام است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری، مجید استاد کاظمی   گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و افزایش تعداد سفرهای درون شهری و تغییر در ساعات پیک آمد و شد در معابر کرج، اقداماتی به منظور رفاه حال شهروندان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

وی با اشاره با بازگشایی مدارس گفت: ساماندهی و نظارت بر عملکرد سرویس مدارس، از مهمترین موضوعات این سازمان در طرح استقبال از مهر است.

استادکاظمی تصریح کرد: تکمیل مدارک افراد شاغل در سرویس مدارس، چاپ و الصاق برچسب‌های سال تحصیلی جدید و صدور مجوز فعالیت از اقدامات سازمان در حوزه سرویس مدارس است.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر اضافه کرد: اتوبوس‌های درون شهری برای ارایه خدمات مناسب در نیمه دوم سال آماده شده و تعمیرات فنی لازم و شستشو و صفرشویی آنها در حال انجام است.

استادکاظمی تاکید کرد: با شروع سال تحصیلی جدید، تعداد مسافران برخی خطوط اتوبوسرانی شهر افزایش چشمگیری دارد؛ بر این اساس ارایه سرویس‌های ویژه و اعزام اتوبوس‌های کمکی به این خطوط در ساعات اوج حضور مسافران انجام خواهد گرفت.

این مسئول در ادامه با اشاره به تقویت نظارت بر فعالیت تاکسی‌های درون شهری گفت: حضور نیروهای نظارتی در سطح شهر پررنگ‌تر می‌شود و بازرسان نامحسوس این سازمان، گزارش‌های خود از نحوه خدمت رسانی تاکسی‌ها به شهروندان را به طور مرتب به معاونت نظارت سازمان ارائه می‌کنند.

وی با تاکید بر حفظ شأن شهروندان افزود: تخلفات برخی تاکسیرانان در برخورد نامناسب با شهروندان قابل چشم پوشی نبوده و این موضوع در کمیته انضباطی سازمان با جدیت پیگیری می‌شود.

استادکاظمی در پایان با اشاره به فعالیت 22 پایانه مسافربری شهر کرج گفت: نیروهای گشت سازمان در پایانه‌های شهر حضور دارند و شهروندان می‌توانند مشکلات احتمالی خود را با آنها در میان بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: