• جمعه ۳۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1092-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دفاع مقدس کشور را شکوفا کرد

امام جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید گفت: مسئولان آموزش و پرورش و دانشگاه‌های کشور باید اهتمام ویژه‌ای در جهت تربیت نیروهای مومن، متخصص و متعهد داشته باشند چون آموزش و پرورش ریشه رشد همه جانبه کشور است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه 30 شهریور کرج با تأکید بر حضور افراد با تجربه و امانتدار در حوزه صنعت برای شکوفایی این حوزه گفت: می‌توان با تکیه بر دانش و ظرفیت‌های موجود در این بخش شکوفایی بیشتری را شاهد بود.

حسینی همدانی در ادامه به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اشاره و اعلام کرد: هشت سال دفاع مقدس، تحولات فنی-مهندسی و نظامی در کشور به وجود آورد و از طرف دیگر با ایجاد شوق در جوانان، بدون از دست رفتن وجبی از خاک کشور، در حوزه‌های مختلف منجر به شکوفایی شد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی هم دشمن جنگ اقتصادی و رسانه‌ای علیه ما آغاز کرده است بنابراین تصمیم‌گیران اقتصادی باید با شعار «ما می‌توانیم» وارد میدان شوند.

امام جمعه کرج از دولت خواست تذکراتی که داده می‌شود را سیاسی تلقی نکند و افزود: همگی باید مراقب باشیم در مسیر مورد نظر دشمن حرکت نکنیم.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در بخش دیگری از خطبه‌های امروز از آغاز سال تحصیلی جدید گفت و اعلام کرد: امیدواریم امسال در زمینه تعلیم و تربیت سالی پرتحرک و شاداب را شاهد باشیم.

وی افزود: مسئولان آموزش و پرورش و دانشگاه‌های کشور باید اهتمام ویژه‌ای در جهت تربیت نیروهای مومن، متخصص و متعهد داشته باشند چون آموزش و پرورش ریشه رشد همه جانبه کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: