• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-194-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دفاع مقدس رساترین واژه در قاموس ملت ایران است

رییس شورای شهر کرج گفت: شهرداری برای تأمین هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی کمک کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عباس زارع در جلسه امروز یکشنبه یکم مهرماه شورای شهر کرج اظهار کرد: دفاع مقدس رساترین واژه در قاموس ملت ایران است و هرگز از حافظه تاریخی این مرز و بوم پاک نمی‌شود.

وی ادامه داد: دلاور مردان این سرزمین در دوران جنگ تحمیلی هشت سال با دست خالی در مقابل باطل ایستادند و اجازه ندادند ذره‌ای از خاک وطن به اشغال دشمن در بیاید.

وی افزود: امروز هم مردم ایران ادامه دهنده راه کسانی هستند که برای سربلندی انقلاب از جان و مال خود گذشته و در جبه‌های نبرد حق علیه باطل قهرمانانه جنگیدند.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حادثه تروریستی دیروز اشاره کرد و گفت: تروریست‌ها و دشمنان    باید بدانند این اقدامات خللی در اتحاد مردم ایجاد نخواهد کرد.

زارع ابراز کرد: مردم ایران محکم‌تر از قبل بر عهدی که با امام شهدا بسته‌اند ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند دشمن به اهداف شوم خود برسد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به آغاز فصل مدارس اشاره کرد و گفت: تأمین هزینه ایاب و ذهاب با توجه به شرایط اقتصادی موجود برای والدینی که فرزند عادی دارند سخت است چه برسد به کسانی که فرزند محصلشان از ناتوانی جسمی و ذهنی رنج می‌برد.

زارع اضافه کرد: شهرداری لایحه‌ای مبنی بر تأمین هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی کرج ارائه داده بود ولی این لایحه هنوز اجرایی نشده است.

عضو شورای شهر کرج ابراز کرد: در حال حاضر 17 مدرسه استثنایی با بیش از هزار دانش آموزی که از ناتوانی جسمی و ذهنی رنج می برند در کرج وجود دارد.

وی گفت: از شهرداری تقاضا می‌شود از منابعی که در اختیار دارد نسبت به تأمین سرویس برای این دانش آموزان اقدام کند تا بخشی از مشکل این جامعه خاص برطرف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: