• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-393-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

پذیرش بیش از 3 هزار دانشجوی جدید در دانشگاه خوارزمی

مدیر آموزش دانشگاه خوارزمی از پذیرش سه هزار و 96 دانشجو برای سال تحصیلی جدید در دانشگاه خوارزمی خبر داد و گفت: 70 درصد این دانشجویان از استان تهران و البرز و 30 درصد نیز از سایر استان‌های کشور پذیرفته شده‌اند.

محمد دلنواز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: در سال تحصیلی 97-98 مجموعاً سه هزار و 96 دانشجو در دانشگاه خوارزمی پذیرفته شده‌اند که سهم مقطع کارشناسی از دیگر مقاطع بیشتر است.

دلنواز افزود: هزار و 580 نفر از این دانشجویان در مقطع کارشناسی، هزار و 338 نفر مقطع کارشناسی ارشد و 178 نفر نیز در مقطع دکتری به تحصیل در دانشگاه خوارزمی خواهند پرداخت.

وی تعداد دانشجویان قبول شده در پردیس بین‌الملل این دانشگاه را 984 نفر اعلام و اظهار کرد: دانشجویان قبول شده در پردیس بین‌الملل با پرداخت شهریه می‌توانند در دانشگاه خوارزمی به تحصیل بپردازند .

دلنواز خاطرنشان کرد: امسال 70 درصد از پذیرفته‌شدگان دانشگاه خوارزمی از استان‌های تهران و البرز و 30 درصد دانشجویان ورودی از سایر استان‌های کشور پذیرفته شده‌اند.

مدیر آموزش دانشگاه خوارزمی در پایان تعداد ورودی‌های خارجی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را 77 نفر عنوان کرد و گفت: از کشورهای متفاوتی ورودی داشته‌ایم اما اکثریت آنها از کشورهای افغانستان، سوریه و عراق هستند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: