• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-4290-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

یازدهمین تجمع کارکنان بیمارستان امام خمینی در اعتراض به 11 ماه حقوق معوقه!

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از ادامه تجمعات اعتراضی پرسنل این بیمارستان خبر داد و گفت: این چهارمین روز متوالی در هفته جاری است که پرسنل برای احقاق 11 ماه حقوق معوقه خود دست به تجمع می‌زنند.

قاسم طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: طی هفته جاری، حدود 300 تن از پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) برای چهارمین بار متوالی و برای یازدهمین بار از سال گذشته تاکنون دست به تجمع زدند که این تجمعات امروز چهارشنبه 11 مهرماه نیز ادامه داشت.

طاهری افزود: پرسنل این بیمارستان 11 ماه است که حقوق نگرفته‌اند و در چنین وضعیتی که مسئولان استان پاسخگوی ما نیستند چاره‌ای جز تجمع نداریم.

وی ادامه داد: هیچکس راضی نیست که چنین تجمعاتی برگزار شود اما وقتی مشکل ما حل نمی‌شود راه دیگری باقی نمی‌ماند؛ اگر مسئولان برای احیا بیمارستان کاری می‌کردند شاهد چنین اتفاقاتی نمی‌بودیم.

طاهری با اشاره به برگزاری جلساتی برای حل مشکل این بیمارستان تصریح کرد: در آخرین جلسه‌ای که توسط استانداری برگزار شد قرار بود مبلغی به بیمارستان تزریق شود اما هنوز این کار انجام نشده است.

وی خاطرنشان کرد: گفته می‌شود قرار است برای حل مشکل، بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شود؛ این کار می‌تواند مشکل را حل کند اما چقدر قرار است زمان ببرد؛ یک سال است که این بحث ادامه دارد اما به جایی نمی‌رسد.

طاهری افزود: با وجود همه این مشکلات اگر بیماری به بیمارستان مراجعه کند در صورت امکان اقدامات لازم را انجام می‌دهیم ولی در حال حاضر بیمارستان به دلیل مشکل مالی با نبود وسایل مصرفی چون سرم، کیسه زباله و ... مواجه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: