• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1092-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مدیرانی که به حضور زنان اعتقاد ندارند بیمارند

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز گفت: : ارتقاء زنان در ادارات استان و تعداد زنانی که به عنوان مثال از کارشناس به کارشناس مسئول ارتقاء می‌یابند از جمله مواردی است که در ارزیابی ادارات استان حتماً لحاظ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عبادالله کامکار در همایش هم‌اندیشی مدیران زن استان البرز که امروز سه‌شنبه 17 مهرماه در استانداری البرز برگزار شد؛ گفت: بحث در مورد عدم شایسته‌سالاری نه فقط در ایران بلکه در کل جهان وجود دارد و ما زمانی می‌توانیم این مشکل به خصوص در حوزه بانوان را رفع کنیم که ساختاری برای شناسایی افراد شایسته ایجاد نماییم.

کامکار افزود: سامانه دولت‌زنان که در البرز راه‌اندازی شده یکی از مواردی است که می‌تواند به شناسایی زنان توانمند برای حضور در عرصه‌های مدیریتی کمک کند.

وی در ادامه با تأکید بر حضور زنان شایسته در عرصه‌های مدیریتی خاطرنشان کرد: مدیرانی که به حضور زنان در این عرصه اعتقاد ندارند بیمارند و باید با اقدامات روانشناختی درمان شوند.

این مسئول از باز شدن فضا برای ارتقاء مدیران زن در عرصه‌های مدیریتی گفت و تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های باز شدن این فضا، دستور رئیس جمهور برای اختصاص 30 درصد از مناصب مدیریتی به زنان است.

کامکار در پایان اعلام کرد: ارتقاء زنان در ادارات استان و تعداد زنانی که به عنوان مثال از کارشناس به کارشناس مسئول ارتقاء می‌یابند هم از جمله مواردی است که در ارزیابی ادارات استان حتماً لحاظ خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: