• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7490-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

انتخاب شهردار به جلسه فوق العاده شنبه موکول شد

رییس شورای شهر کرج گفت: شورای شهر وارد فاز انتخاب شهردار جدید شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عباس زارع در جلسه صبح امروز چهارشنبه 18 مهرماه شورای شهر اظهار کرد: علی رغم تمام تلاش‌های صورت گرفته، وزارت کشور با تأیید شفقی به عنوان شهردار کرج موافقت نکرد.

وی ادامه داد: بر این اساس شورای شهر باید فرد دیگری را به عنوان شهردار معرفی کند تا بلاخره با انتصاب فردی متخصص و متعهد وضعیت شهر از این آشفتگی خارج شود.

وی افزود: شورای شهر پنج نفر را به عنوان گزینه‌های مناسب برای شهرداری در نظر دارد که باید پس از تصمیم جمعی یک نفر از میان آنها انتخاب و معرفی کند.

وی توضیح داد: با توجه به حساسیت فرایند انتخاب شهردار نمی‌توان این تصمیم‌گیری را امروز انجام داد بنابراین معرفی گزینه اصلح برای تصدی شهرداری کرج به جلسه فوق العاده شنبه موکول می‌شود.

این مسئول ابراز کرد: تا برگزاری جلسه فوق العاده شنبه، اعضای شورای شهر در جلسات غیر رسمی برنامه‌های گزینه‌های پیش روی شهرداری را بررسی می‌کنند تا در نهایت بتوانند توانمندترین فرد را به عنوان شهردار معرفی کنند.

رییس شورای شهر کرج افزود: تا شنبه اعضای شورای شهر با کاندیداهای شهرداری به صورت جمعی مذاکره خواهند داشت و در نهایت صبح یا عصر 21 مهر گزینه منتخب اعضا برای شهرداری معرفی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: