• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1292-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تمدید مهلت شرکت در طرح آمایش برای اتباع خارجی ساکن البرز

اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از اتباع عراقی و افغانستانی جا مانده از طرح آمایش اتباع خارجی در استان البرز خواست نهایتاً تا سوم آبان در این طرح شرکت کنند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اتمام طرح آمایش 13 و هویت 12 و بر اساس مراجعات و تقاضای اتباع خارجی عراقی و افغانستانی بازمانده از طرح فوق الذکر و لزوم تعیین و تکلیف آنان در جهت حضور و شرکت در طرح به اطلاع می‌رساند طرح آمایش تا سوم آبان 1397 تمدید گردید و متقاضیان می‌توانند به عنوان آخرین فرصت شرکت نمایند.

ضمناً لازم به ذکر است که ارائه خدمات به جامعه پناهندگان پس از پایان طرح فقط به شرکت کنندگان در طرح آمایش صورت خواهد گرفت.

مشمولین طرح شامل دارندگان کارت آمایش 12 و هویت 11، دارندگان برگه تردد معتبر اصلاحات و تغییرات، دارندگان کارت آمایش 10 و هویت 9 که دارای برگه تردد بوده و از کشور ایران خارج نشده باشند و حکم طرد صادره از سوی مراجع قضایی دارا نباشند ( بصورت استثنا می‌توانند در طرح فوق الذکر شرکت نمایند)، دارندگان کارت آمایش 11 و هویت 10 و برگه تردد بدل از کارت یا انتقالی که موفق به شرکت در طرح آمایش و دریافت کارت آمایش 12 و هویت 11 نشده‌اند ( اخذ تعهد از آنان مبنی بر شرکت منظم در طرح های آتی ) هستند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: