• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-495-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

معضل نوسان ارز برای سالن 6 هزار نفری کرج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در خصوص وضعیت استان در حوزه ورزش گفت: 48 هیئت و 154 هزار ورزشکار ساماندهی شده در البرز فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عزیراله شهبازی در حاشیه بازدید از پروژه‌های در دست ساخت ورزشی شهرستان‌های کرج و فردیس در جمع خبرنگاران گفت: علی‌رغم مضایق مالی که وجود دارد سرعت انجام این پروژه‌ها بالاست.

شهبازی با بیان اینکه برخی پروژه‌ها مربوط به سال‌های گذشته است افزود: امیدواریم این پروژه‌ها تا ایام بهمن ماه افتتاح شود.

وی در ادامه در خصوص سالن شش هزار نفری کرج نیز خاطرنشان کرد: امیدواریم با ادامه پیگیری‌ها و تجمیع امکانات، برخی از قسمت‌های این پروژه تا آخر امسال قابل استفاده شود.

وی ادامه داد: با توجه به فعالیت 48 هیئت ورزشی و 154 هزار ورزشکار ساماندهی شده؛ انتظارات زیادی در مورد ورزش وجود دارد چون فضاها به نسبت جمعیت اندک است .

امیر غفرانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در حاشیه این بازدید به آخرین وضعیت سالن شش هزار نفری اشاره و اعلام کرد: تاکنون 25 میلیارد تومان برای تکمیل این مجموعه هزینه شده و برای ادامه کار به 20 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

غفرانی افزود: این پروژه تا پیش از اجرای سقف 62 درصد پیشرفت فیزیکی داشت؛ با توجه به نزدیک شدن به اتمام مرحله ساخت سقف، با اتمام این بخش پیشرفت پروژه به 82 درصد می‌رسد.

وی در خصوص وضعیت اعتباری پروژه نیز گفت: گران شدن ارز تأثیر زیادی بر پیشبرد کار داشته است و همین موضوع باعث شده اعتبار مورد نیاز برای ساخت این سالن از 30 میلیارد تومانی که در قبل پیش‌بینی شده بود فراتر برود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: