• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-11590-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مردم فردیس چشم‌انتظار ساخت یک بیمارستان

امام جمعه فردیس با اشاره به تصمیم وزارت بهداشت برای ارتقاء پروژه بیمارستان فردیس از 160 تختخواب به 300 تختخواب گفت: امیدواریم ساخت این بیمارستان هر چه زودتر به پایان برسد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ایمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با اشاره به ادامه روند ساخت بیمارستان فردیس گفت: طی چند ماه اخیر ساخت بیمارستان توسعه و بهبود قابل توجهی پیدا کرده است.

وی افزود: به دلیل وجود احساس نیاز شدید شهر فردیس به بیمارستان با توجه به جمعیت ۵۰۰ هزار نفره‌ای که دارد، پروژه ساخت بیمارستان در این شهر باید زودتر از اینها به مرحله اجرا در می‌آمد ولی با این حال می‌توان گفت با توجه به تدابیری که در دولت یازدهم و دوازدهم صورت گرفت بنا بر این شد که این پروژه هرچه زودتر در دستور کار دولت قرار گیرد. 

ایمانی تأکید کرد: خوشبختانه طی تصمیماتی که گرفته شد قرار است این بیمارستان از ۱۶۰ تخت خواب طبق گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، به ۳۰۰ تخت خواب ارتقا یابد که این موضوع خود نوید بخش برای مردم در این شهر خواهد بود.

  امام جمعه فردیس افزود: با توجه به تلاش‌هایی که برای ساخت بیمارستان صورت گرفت، ارگان‌های بسیاری برای تسریع روند ساخت و ساز این پروژه ما را یاری رساندند  که باید قدردان زحمات آنها نیز در این راه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امید است که پروژه بیمارستان فردیس که با بودجه ۶۰ میلیاردی دولت در حال ساخت است، هرچه زودتر بتواند پاسخگوی این نیاز مردمی باشد.

وی در ادامه  به وضعیت مصلی فردیس نیز اشاره کرد و گفت: امر مصلی و وجود بیمارستان دو موضوع مستثنی از یکدیگرند که هر کدام در جایگاه خود اهمیت و ارزش والایی دارند.

ایمانی با اشاره به مردم بودن بودجه مصلی افزود: مصلی یکی از مسائل مهمی بوده که در دستور کار قرار گرفت و به یاری خداوند حدود ۴۰ درصد پروژه  تا به امروز توسط کمک‌های شایان مردمی و بودجه اندک دولتی پیش رفته است و امید می‌رود این پروژه نیز بتواند هر چه زودتر به مرحله افتتاح برسد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: