• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-997-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

وضعیت کمپ‌های ترک اعتیاد فردیس باید بهتر شود

فرماندار فردیس بر لزوم بهبود وضعیت کمپ‌های ترک اعتیاد این شهرستان تأکید کرد و گفت: علاوه بر این اقدامات، برای پیشگیری از اعتیاد در شهرستان برای تمام گروه‌های سنی به خصوص دانش‌آموزان برنامه‌هایی تدوین شده است.

ابوالفضل اینانلو در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: اعتیاد برای تمام افراد جامعه به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان و به طور کلی قشر جوان می‌تواند یک آسیب جدی باشد.

اینانلو افزود: به همین دلیل و به منظور پیشگیری از بروز این آسیب در شهرستان، برای تمام گروه‌های سنی به خصوص دانش‌آموزان که در گروه سنی حساس قرار دارند برنامه‌هایی تدوین و سعی شده در مدارس نسبت به این آسیب آگاهی رسانی انجام شود.

فرماندار فردیس علاوه بر پیشگیری به درمان افراد مبتلا به اعتیاد نیز اشاره و با تأکید بر اهمیت کمپ‌های ترک اعتیاد گفت: این موضوع در جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح می‌شود؛ طبق تصمیمات این شورا، مراکز کمپ اعتیادی که در سطح شهر هستند باید با پیگیری و رسیدگی‌های لازم وضعیت بهتر و مطلوب‌تری پیدا کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این افراد معتادی که در سطح شهر هستند  نیز باید جمع‌آوری شده و با حکم قاضی  وارد کمپ‌های اعتیاد شوند تا بهبود یابند؛ البته در این میان برخی از معتادان هم هستند که به صورت خود معرف مراجعه می‌کنند تا بتوانند دوباره سلامتی خود را بدست آورند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: