• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-795-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ترامپ با همه دنیا در افتاده / ورزش بهترین ابزار ارتقای غرور ملی است

وزیر ورزش گفت: امیداوریم بعد از چهار دهه جام ملت‌های آسیب را کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح یک پروژه ورزشی در فردیس اظهار کرد: طی سال‌های قبل شاهد حضور پررنگ سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌های ورزشی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاران این بخش هم در تکمیل پروژه‌های ناتمام دولتی به خوبی وارد میدان شده‌اند و هم پروژه‌هایی را به بهره‌برداری می‌رسانند که اجرای صفر تا صدی آنها را به عهده داشته اند.

وی افزود: این مشارکت فعال خط بطلانی بر گفته‌های کسانی است که ادعا می‌کنند در شرایط فعلی بخش خصوصی رغبت چندانی برای سرمایه‌گذاری در کشور ندارد.

این مسئول توضیح داد: بخش خصوصی در برآوردهای مالی وتخمین سودآوری طرح‌هایی که می‌خواهد اجرایی کند دقت زیادی دارد و وارد فضایی نمی‌شود که از لحاظ اقتصادی متضرر شود.

وزیر ورزش ابراز کرد: ورود بخش خصوصی به حیطه ورزش نشان می‌دهد سرمایه گذاری در این بخش هم از لحاظ مادی و هم معنوی بازخورد مثبت مناسبی دارد.

سلطانی ادامه داد: بدون اغراق باید گفت ورزش ارزان ترین و موثرترین راه برای پرکردن اوقات فراغت عده کثیری است.

وزیر ورزش تاکید کرد: علاوه بر این، در کمتر رویدادهایی مثل کسب مدال و موفقیت‌هایی ورزشی پیش می‌آید که مردم خوشحالی جمعی داشته باشند.

وی اظهارکرد: به زبان ساده باید گفت ورزش ابراز مهمی برای ارتقای حس غرور ملی است و موفقیت‌های ورزشی باعث می‌شود همه ایرانیان فارغ از اینکه چه مذهبی دارند و در کجا زندگی می‌کنند به ایرانی بودن خود ببالند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به فشارهای اخیر دولت ترامپ اشاره کرد و گفت: ترامپ فردی است که نه تنها با ایران بلکه به نوعی با تمام دنیا در افتاده است.

این مسئول گفت: این فرد در حال حاضر با هند، ترکیه، چین و بسیاری از کشورهای دیگر نیز دچار مشکل شده است.

وی اظهار کرد: بدون شک ملت ایران مثل همیشه با صبر و همدلی توطئه‌های او را خنثی کرده و اجازه نمی‌دهند به اهداف شوم خود برسد.

وزیر ورزش در بخش دیگری از صحبت‌های خود به شرایط تیم پرسپولیس در این دوره از رقابت‌ها اشاره کرد و گفت: این تیم شرایط ویژه‌ای دارد امیدواریم قهرمان لیگ آسیا شود .

سلطانی فر در ادامه با تأکید بر اینکه تا برگزاری رویداد المپیک ۲۲ ماه فرصت داریم، گفت: در حال برنامه‌ریزی برای حضور ورزشکاران در این رویداد هستیم.

وی همچنین گفت: امیدواریم ورزشکاران ایرانی در المپیک صاحب مدال شوند ما به کسب افتخارات تاریخی در المپیک امیدواریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: