• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-291-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ثبت‌نام از کارگران البرزی برای شرکت در جشنواره امتنان آغاز شد

فرآیند ثبت نام از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه سال97 در سی‌امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه  استان البرزآغاز شد .

به گزارش ایسنا منطقه البرز، اسماعیل خليلي مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان البرز با اشاره به آغاز ثبت نام کارگران وگروه‌هاي كار و واحدهاي نمونه در سی‌امین جشنواره امتنان اظهار داشت: با توجه به ماده 195 قانون کار، جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌هاي كار و واحدهای نمونه هر ساله با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ کار و تلاش در جامعه در سه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دو سطح  ملی و استانی برگزار می‌شود.

وی افزود:‌ متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند از 5 آبان ماه لغایت 5 آذر ماه 1397 با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان با اشاره به اینکه این اداره کل همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان البرز مي‌نمايد اذعان کرد: تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه   خود در سامانه امتنان اقدام کنند.

خليلي ضمن بیان شاخص‌های معرفی و ارزیابی کارگر، گروه و واحدهای نمونه، ادامه داد: ارائه شیوه‌های نوین در کار، اختراع، ابتکار(ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه‌های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه جویی در نهاد های تولید نسبت به سال‌های گذشته از معیارهاي انتخاب سی‌امین جشنواره امتنان است.

وي با بیان اینکه منتخبین استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می‌شوند، خاطرنشان کرد: لازم است متقاضیان به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: