• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1990-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

جریمه 70 میلیاردی دانشگاه خوارزمی توسط شهرداری کرج

سرپرست شهرداری کرج بر لزوم تعامل و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی کرج برای تکمیل بزرگراه شمالی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علی اصغر کمالی‌زاده در نشست پیش از ظهر امروز شنبه پنجم آبان با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری کرج بیش از 450 میلیارد تومان از محل عوارض نوسازی طلبکار است.

وی ادامه داد: حدود 160 میلیارد این بدهی مربوط به دانشگاه خوارزمی است که اصل این بدهی 90 میلیارد بود ولی به دلیل عدم پرداخت به موقع جریمه به آن تعلق گرفته است.

وی با اشاره به برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در دانشگاه‌های کرج افزود: اگر دانشگاه‌ها در اجرای طرح‌های عمرانی از ابتدا از مسیر قانونی پیش بروند و تعاملات خود را با شهرداری حفظ کنند این مشکلات کمتر پیش می‌آید.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر لزوم مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای تکمیل پروژه بزرگراه شمالی تاکید کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه لازم است دانشگاه آزاد اسلامی از ضلع شرقی خود بین 18 تا 20 متر عقب نشینی کند که مساحت این عقب نشینی در مجموع حدود چهار هکتار می‌شود.

کمالی زاده ابراز کرد: پروژه بزرگراه شمالی با نگرشی 100 ساله در حال احداث است به همین دلیل از دانشگاه آزاد انتظار می‌رود همکاری لازم برای تکمیل این پروژه را داشته باشد تا چند نسل پس از ما هم بتوانند از نتایج آن بهره مند شوند.

سرپرست شهرداری کرج در ادامه با اشاره به سخت گیری در خصوص قطع درختان در فضاهای مختلف شهر گفت: کمیسیون ماده هفت سخت‌گیری زیادی در خصوص قطع درختان کرج در فضاهای شهری دارد.

وی اظهار کرد: حتی اگر مجموعه‌ای بخواهد درختان خشک شده واقع در محدوده فضای سبز خود را قطع کند نیز نیاز به مجوز دارد به همین دلیل دستگاه‌ها و ادارات باید به این حساسیت توجه داشته باشند تا درگیر پیگیری‌های قانونی نشوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: