• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2190-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

اعضای باند سرقت از داخل خودرو در تهران و کرج به دام افتادند

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی استان، اعضای باند پنج نفره سارقان داخل خودرو که با دو دستگاه خودرو سرقتی ال 90 اقدام به 100 فقره سرقت داخل خودرو کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پایگاه یکم پلیس آگاهی و اعلام شکایت در خصوص سرقت تجهیزات داخل خودرو ، پیگیری موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته، به خودرو ال 90 مشکي رنگ که در تمامی تصاویر ضبط شده بود، مشکوک شدند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در استعلامات صورت گرفته مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت از یکی از شهرهای شمالی است که در بررسی‌های تکمیلی ماموران محرز شد خودرو مذکور پس از 24 ساعت از وقوع آخرین سرقت در جاده چالوس بر اثر برخورد با گاردریل کناره جاده به شدت آسیب دیده و از سوی سرنشینان خودرو رها شده است.

وی افزود: در بازرسی از خودرو تعداد زیادی ضبط و باند خودرو، لپتاپ و گوشي تلفن همراه سرقتی کشف شد.

سردار محمدیان گفت: ماموران با انجام اقدامات فني، از هويت سارقان که دارای سابقه سرقت از کرج و شهرستان‌های استان تهران بودند مطلع و مخفيگاه سه نفر آنها را در شهرستان ملارد و انديشه شناسايي و با دریافت نیابت قضائی به محل مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: ماموران در چندین عملیات منسجم و غافلگيرانه تمامی متهمان را دستگير و در بازرسي از مخفیگاه آنها تعداد زیادی گوشي تلفن همراه، شارژر برقي، صندلي کودک، لپتاپ، مدارک شناسایی و ... کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های پلیسی به 100 فقره سرقت داخل خودرو با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کردند درباره شیوه و شگرد سارقان، گفت: متهمان با تشکیل یک باند پنج نفره، با سرقت دو دستگاه ال 90 از شهرهای شمالی و استان تهران در ساعت‌های پاياني روز اقدام به سرقت داخل خودرو در استان‌های تهران و البرز کرده و اموال مسروقه را به سه نفر مالخر می‌فروختند.

سردار محمدیان با بیان اینکه سایر اعضای باند سرقت و مالخران در چندین عملیات پلیسی دستگیر شدند، گفت: تلاش برای شناسایی مالباختگان ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: