• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-491-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

خرید گوشت اقساطی شده؟

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با بیان اینکه هیچ مشکلی در تأمین نیازهای مردم وجود ندارد گفت: بازرسان اتاق اصناف این روزها به صورت نامحسوس در بازار حضور دارند تا در صورت مشاهده تخلف، با آن برخورد کنند.

حمید کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، در خصوص اینکه برخی فروشگاه‌های بزرگ در صورتی به مردم روغن می‌فروشند که کالاهای دیگر هم از آنان خریداری شود گفت: هیچ فروشگاهی حق چنین کاری ندارد و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.

کریمی در مورد اخباری که از فروش گوشت با کارت ملی منتشر شد و اینکه آیا در کرج هم چنین مواردی وجود داشته است یا خیر گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی در کرج وجود نداشته است.

وی در خصوص افزایش قیمت گوشت و روی آوردن برخی به خرید اقساطی آن خاطرنشان کرد:  اصلاً چنین موضوعی در کرج مطرح نیست و حتی یک مورد هم گزارش نشده است.

رئیس اتاق اصناف کرج با تأکید بر لزوم رعایت فرهنگ خرید تصریح کرد: هیچ مشکلی در تأمین نیازهای مردم نیست و کالا به میزان کافی وجود دارد؛ بنابراین مردم نگران نباشند و به اندازه نیاز دست به خرید بزنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازرسین اتاق اصناف مرکز استان به صورت نامحسوس در بازار حضور دارند تا در صورت مشاهده تخلف با آن برخورد کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: