• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-991-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شرایط بد اقتصادی پروژه‌های عمرانی را با مشکل مواجه کرده است

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی به شرایط اقتصادی نامناسب کشور اشاره کرد وگفت: به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب بسیاری از پروژه با عدم نقدینگی مواجه شده و برای تکمیل آنها   ناچار به فروش اوراق مشارکت هستیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدجواد کولیوند در جلسه شورای اداری استان البرز که امروز دوشنبه هفتم آبان ماه در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اصل ۱۰۳ قانون اساسی، اظهار کرد: طبق این اصل استانداران، فرمانداران، بخشداران و سایر مقامات کشوری که از طرف دولت تعیین می‌شوند در حدود اختیارات شوراها ملزم به رعایت تصمیمات آنها هستند .

وی ادامه داد: متأسفانه تا کنون به پارلمان‌های شهری آن طور که باید و شاید پرداخته نشده و بر اساس قانون به آنها توجه نمی‌شود.

ویبا بیان اینکه قانون‌گذاری در کشور بین دستگاه‌های مختلف در حال چرخش است، گفت: مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان به دنبال بالا بردن جایگاه پارلمان‌های ملی هستند.

کولیوند توضیح داد: با تدابیر اتخاذشده باید سطح پارلمان‌های محلی به ملی ارتقا پیدا کند و این طور نباشد که نفوذ آنها تنها در حد یک محله و شهر باقی بماند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به شرایط اقتصادی نامناسب کشور اشاره کرد وگفت: به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب   بسیاری از پروژه با عدم نقدینگی مواجه شده و برای تکمیل آنها   ناچار به فروش اوراق مشارکت هستیم.

کولیوند گفت: یکی از این پروژه‌ها قطار شهری کرج است که فروش 400 میلیارد تومات اوراق مشارکت برای تکمیل آن به تصویب رسیده است.

این مسئول گفت: در سفر ریاست جمهوری به البرز اعتباری به این پروژه تعلق‌گرفته است که باید جذب شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: