• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-892-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ملت ایران یک گام از آمریکا جلوتر است/ از گردنه‌های سخت عبور خواهیم کرد

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌های جدید می‌خواهد مردم ما را تحت فشار قرار دهد.

محمد جواد کولیوند در گفت‌ و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: 13 آبان در تاریخ معاصر ایران روز سرنوشت‌سازی بوده و نشان می‌دهد مردم ما هرگز در مقابل جور و ظلم سر خم نمی‌کنند.

وی ادامه داد: در این روز دانشجویان و دانش‌آموزان ما وارد عمل شدند و پوزه آمریکا را به خاک مالیدند و توطئه‌های آمریکا را در نطفه خاموش کردند.

وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم این روز تاریخی فراموش شود، افزود: امسال نیز   اقشار مختلف مردمی با حضور در راهپیمایی 13 آبان بر روحیه استکبارستیزی خود تأکید کرده و نشان دادند که ملت ایران همیشه یک گام جلوتر از آمریکا قرار دارد.

این مسئول بیان کرد: تسخیر لانه جاسوسی نشان داد که ملت ما در مقابل زیاده‌خواهی قدرت‌طلبان و ابرقدرت‌ها و حتی آمریکا می‌ایستد.

این مسئول در ادامه با اشاره به اعمال تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: آمریکا با اعمال این تحریم ها   به‌نوعی خوی درندگی خود را دوباره آشکار ساخته و می‌خواهد با این اقدام مردم ما را زیر فشار قرار دهد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: آمریکا برای تحت فشار قرار دادن ایران تبلیغات و فضای مسمومی ایجاد کرده و به دنیا فشار می‌آورد تا با ایران ارتباطی نداشته باشند.

کولیوند توضیح داد: آمریکا تاکنون هرآنچه می‌خواسته انجام داده ودستش برای تمام دنیا رو شده ولی بدون شک ملت ایران با اتحاد و همدلی از این گردنه و شرایط سخت به سلامت عبور خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: