• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-6190-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

چهره میادین میوه و تره بار کرج زیبا نیست

عضو شورای شهر کرج گفت: خالی ماندن غرفه‌های میادین میوه و تره بار توجیه اقتصادی ندارد.

حسین محمدی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: باید هر چه زودتر فکری به حال میادین میوه و تره بار کرج به ویژه میدان مرکزی محمد شهر کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه شرایط نظافتی و بهداشتی اکثر میادین میوه و تره بار کرج مناسب نیست و در کنار آن استانداردهای بصری لازم نیز در آنها رعایت نشده است.

وی افزود: باید فضاسازی و چهره میادین به گونه‌ای تغییر کند که شهروندان در مدت زمانی که برای خرید در محوطه میادین قدم می‌زنند حس خوبی داشته باشند و این طور نباشد که با دیدن چهره نازیبای میادین از خرید منصرف شوند.

این مسئول توضیح داد: برای ساماندهی وضعیت میادین میوه و تره بار در مرحله اول باید تکلیف پسماند و زباله‌های تولیدی این مراکز مشخص شود.

عضو شورای شهر کرج ابراز کرد: باید با برنامه‌ریزی دقیق و اتخاذ ساز وکار مدون شرایط به گونه‌ای پیش برود که در گوشه و کنار غرفه‌ها و محوطه میادین زباله ای به چشم نخورد.

محمدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به خالی بودن غرفه‌های برخی میادین از جمله میدان مرکزی کرج اشاره کرد و گفت: در میدان مرکزی حدود30 غرفه خالی است در حالی که می‌شد از اجاره آنها درآمدزایی مناسبی داشت.

وی اظهار کرد: باید دلایل عدم تقاضا برای اجاره این غرفه‌ها بررسی و ساز وکار لازم برای خالی ماندن آنها اتخاذ شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به دستگاه‌ها و ماشین آلات شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: امسال حدود 23 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت اجازه 270 ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده مناطق شهرداری تخصیص یافته است.

عضو شورای شهر کرج   ابراز کرد: اگر این ماشین آلات کار خود را به درستی انجام دهند نباید وضعیت نخاله و پسماندهای شهر به این شکل باشد.

وی گفت: باید بررسی لازم بر روی این دستگاه‌ها صورت بگیرد و مشخص شود این ماشین آلات در اختیار چه کسانی و در چه مناطقی مستقر هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: