• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1092-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

امام جمعه کرج: مردم ایران سختی‌ها را تحمل می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان البرز به تغییرات ایجاد شده در دولت اشاره و اعلام کرد: امیدواریم با روی کار آمدن افراد جدید بخشی از کمبودها و ناکارآمدی‌ها جبران شود و این افراد ضعفی از خود نشان ندهند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه 18 آبان کرج،  با اشاره به اعمال تحریم‌های جدید توسط آمریکا گفت: آمریکا ادعا می‌کند که با تحریم و اعمال فشار اقتصادی می‌تواند پیروز شود اما اینها عصبانیتی است که نسبت به بصیرت ملت ایران نشان می‌دهد.

حسینی همدانی با بیان اینکه سیاست آمریکا در مورد ایران شکست خورده است، افزود: در سال 88 هم فتنه‌گران راه پیروزی خود را بی ثباتی و فشار اقتصادی به کشور می‌دانستند.

امام جمعه کرج ادامه داد: آمریکا باید مواظب خود و این تصمیم‌های بیهوده باشد چون صدای خرد شدن لیبرال دموکراسی به گوش می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: در دنیا مردم‌سالاری دینی حائز اهمیت است و ملت ایران هم به دنبال نتیجه این مسیر است.

خطیب جمعه کرج تصریح کرد: مردم ایران سختی‌ها را تحمل می‌کنند اما زیر بار زورگویی نمی‌روند؛ در این مسیر باید وحدت حول محور رهبری را جدی بگیریم و به سوی موفقیت گام برداریم.

حسینی همدانی در ادامه خطبه‌های امروز به تغییرات ایجاد شده در دولت اشاره و اعلام کرد: امیدواریم با روی کار آمدن افراد جدید بخشی از کمبودها و ناکارآمدی‌ها جبران شود و این افراد ضعفی از خود نشان ندهند.

وی افزود: امیدواریم مشکلاتی که در زمینه کسب و کار، ارز، و ... وجود دارد به همیت مسئولان درست شود تا اعتماد و رضایت مردم جلب گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: