• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-4091-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

فعالیت 110 برند ملی در البرز

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز گفت: البرز ظرفیت تامین بسیاری از محصولات مورد نیاز بازار عراق را دارد و امیدواریم با توجه به امکانات موجود بتوانیم همکاری تجاری مشترکی با این کشور داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عبادلله کامکار، 27 آبان در نشست فعالان اقتصادی و تجاری البرز و عراق که در حاشیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی این استان برگزارشد، اظهارکرد: پتانسیل‌های ویژه البرز در حوزه صنعت و فناوری بستر سرمایه‌گذاری خارجی را در این استان فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 110 برند ملی در البرز فعالیت دارند، افزود: این واحدهای تولیدی ظرفیت ویژه‌ای برای توسعه اقتصادی استان و کشور هستند.

این مسئول در ادامه بر ضرورت فراهم‌سازی بستر توسعه تجارت خارجی در البرز تاکیدکرد و گفت: برای توسعه اقتصادی باید بتوانیم زمینه سرمایه‌گذاری خارجی را در البرز فراهم کنیم؛ کشور عراق و افغانستان از جمله کشورهایی هستند که به علت اشتراکات فرهنگی می‌توانند شریک خوبی برای فعالیت‌های تجاری استان باشند به شرطی که بتوانیم آن‌ها را با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تولیدی البرز آشنا و با ایجاد شرایط مناسب انگیزه سرمایه‌گذاری را برای آن‌ها فراهم کنیم.

کامکار در پایان گفت: البرز ظرفیت تامین بسیاری از محصولات مورد نیاز بازار عراق را دارد و امیدواریم با توجه به امکانات موجود بتوانیم همکاری تجاری مشترکی با این کشور داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: