• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1693-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تیم‌های نیمه‌نهایی مسابقات مناظره دانشجویان علمی کاربردی البرز مشخص شدند

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه علمی ـ کاربردی البرز به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و دانشگاه علمی ـ کاربردی این استان با رقابت هشت تیم به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، در این مرحله از مسابقات که روز دوشنبه (28 آبان) در سالن همایش دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی البرز برگزار شد، تیم‌های نوفن و ندای موفقیت از کارخانه قند، نورا و کارآفرینان از زرماکارون، شهید متوسلیان و بنیاد شهید از بنیاد شهید، و کاسپین و تفکر نوین از جهاد دانشگاهی به رقابت پرداختند.

اولین مسابقه با گزاره «توسعه اقتصادی بر توسعه سیاسی کشور مقدم است» بین دو تیم ندای موفقیت و کاسپین برگزار شد که با برتری تیم ندای موفقیت به عنوان تیم مخالف پایان یافت.

در مسابقه دوم دو تیم نوفن و بنیاد شهید با گزاره «دولتی بودن اقتصاد موجب کاهش انگیزه جوانان به کارآفرینی است» به رقابت پرداختند که تیم نوفن به عنون تیم موافق برنده شد.

مسابقه سوم با گزاره «تحریم ها، فرصت های اشتغال زیادی را در ایران ایجاد خواهد کرد» با صعود تیم تفکر نوین پایان یافت.

آخرین مسابقه با عنوان گزاره «در شرایط مساوی، استخدام مردان بر زنان اولویت دارد» بین دو تیم شهید متوسلیان و نورا برگزار شد و در نهایت به برتری تیم نورا به عنوان تیم مخالف انجامید.

گفتنی است مرحله نیمه‌نهایی و فینال این مسابقات روز چهارشنبه (30 آبان) برگزار و تیم برگزیده به مسابقات کشوری اعزام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: