• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-6391-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

بندر خشک در البرز ایجاد می‌شود

سرپرست استانداری البرز گفت: البرز با طبیعت زیبا طرفیت ویژه‌ای در بخش گردشگری دارد که وجود فرودگاه پیام   فرصت بهره مندی از این ظرفیت را دو چندان کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، عزیزالله شهبازی در مراسم اختتامیه نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط البرز که شامگاه سه‌شنبه 29 آبان برگزار شد، اظهار کرد: علی رغم فشارها و تحریم‌های وارده شاهد رونق کسب وکار دراستان هستیم.

شهبازی ادامه داد: خوشبختانه قوای سه گانه در کشور با همدلی و اتحاد در مسیر حل مشکلات موجود گام بر می‌دارند و دراین مسیر از حواشی به دور هستند.

وی با اشاره به افزود: در حال حاضر تمام فعالان بخش تولید مشغول با عزمی آهنین برای دستیابی به اقتصادی پویا فعالیت دارند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

شهبازی با اشاره به حمایت مسئولان از فعالان اقتصادی استان گفت: در البرز همه مسئولان در کنار عوامل تولید، اشتغال، صنعت و و   سرمایه گذاران قرار دارند و برای استفاده از فرصت‌ها و زمانی هدر نمی‌دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به ظرفیت‌های استان اشاره کرد و گفت: البرز با طبیعت زیبا طرفیت ویژه‌ای در بخش گردشگری دارد که وجود فرودگاه پیام   فرصت بهره مندی از این ظرفیت را دو چندان کرده است.

شهبازی با تاکید بر ضرورت ایجاد بندر خشک در استان گفت: در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد این بندر هستیم چون وجود این بندر می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان را حل کند.

این مسئول ابراز کرد: انتظار این است که مدیران استانی، بانک‌ها، بخش‌هایی از جمله تامین اجتماعی، کار و رفاه اجتماعی، شهرک‌های صنعتی و سازمان صنعت و معدن و تجارت در کنار هم بتوانند مشکلات صنعتگران و واحدهای تولیدی را حل و برطرف کنند.

شهبازی در پایان گفت: شرایط کشور آنگونه که دشمنان تبلیغ می‌کنند نیست و این بار نیز از این پیچ خطرناک عبور و مشکلات را یکی پس از دیگری حل خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: