• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-593-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

سرنگ اینفیلیتور ایرانی به بازار آمد

رئیس هیئت مدیره شرکت ترینا از ساخت سرنگ اینفیلیتور برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: این محصول در زمینه قلب کاربرد دارد و سالانه به 300 هزار عدد از آن در کشور نیاز است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدحمید سکادفکر، 14 آذر در حاشیه افتتاح خط تولید سرنگ اینفیلیتور در جمع خبرنگاران اظهارکرد: این محصول در عمل‌های آنژیو، فنرگذاری قلب و رفع انسداد عروق کرونری قلب کاربرد دارد.

وی افزود: سرنگ اینفیلیتور برای اولین بار در ایران تولید شده و تا کنون این محصول از کشورهای هند، فرانسه، آلمان، فرانسه و آمریکا به کشور وارد می‌شد.

این مسئول بیان کرد: ظرفیت تولید این محصول تا پایان سال ۲۰ هزار سرنگ است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در بازه زمانی شش ساله ظرفیت تولید به ۴۰۰ هزار سرنگ در سال می‌رسد.

سکادفکر در ادامه به مصرف سالانه این سرنگ در کشور اشاره کرد و گفت: سالانه ۳۰۰ هزار سرنگ اینفیلیتور در ایران مصرف می‌شود که با بهره‌برداری ۱۰۰ درصدی از خط تولید، ۱۰۰ هزار سرنگ را می‌توانیم به کشورهای دیگر صادر کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به قیمت این محصول اشاره کرد و افزود: قیمت تمام شده این سرنگ از محصول مشابه خارجی آن کمتر است و از لحاظ کیفیت نیز با آنها رقابت می‌کند.

وی در پایان گفت: افتتاح خط تولید این محصول زمینه اشتغال ۱۰ نفر را به صورت مستقیم و ۲۵ نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: