• یکشنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-193-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ظرفیت جهاد دانشگاهی البرز می‌تواند اهداف استان را محقق کند

سرپرست جهاد دانشگاهی البرز گفت: خبرگزاری ایسنا تاکنون نقش به سزایی در اطلاع رسانی به موقع و تنویر افکار عمومی دارد و اغلب به عنوان منبع خبری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، احمد رضا فیروزی در نشست صمیمی با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز اظهار کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از بدو راه اندازی تا کنون در مسیر ماموریت‌های جهاد دانشگاهی که همگام با سیاست‌های نظام است، حرکت کرده است.

وی ادامه داد: این خبرگزاری تاکنون نقش به سزایی در اطلاع رسانی به موقع و تنویر افکار عمومی دارد و اغلب به عنوان منبع خبری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مسئول افزود: خبرنگاران این خبرگزاری در تولید و تنظیم خبر نهایت دقت را دارند و هرگز کیفیت را فدای کمیت نمی‌کنند و همین باعث شده در انتشار اخبار اصول صحت، سرعت و دقت را رعایت کنند .

وی خاطر نشان کرد: تا کنون خبرگزاری ایسنا حتی یک بار هم در محاکم قضایی محکوم نشده و این نشان می‌دهد این خبرگزاری به رسالت کاری خود پایبند بوده است.

فیروزی خاطر نشان کرد: خبرگزاری ایسنا همیشه بازوی رسانه‌ای دستگاه‌ها و ادارات مختلف استان بوده و همواره دوشادوش آنها حرکت کرده است.

سرپرست   جهاد دانشگاهی البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود به پتانسیل‌های جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: ایسنا به عنوان زیر مجموعه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز تنها بخشی از ظرفیت این مجموعه است و سایر معاونت‌های جهاد دانشگاهی هم پتانسیل‌های زیادی دارند که دستگاه‌ها می‌توانند به خوبی از آنها در راستای تحقق اهداف خود استفاده کنند.

وی ابراز کرد: به عنوان مثال مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی (ایسپا)  می‌تواند بازوی توانمندی برای اجرای طرح‌های پژوهشی دستگاه‌های استان از جمله استانداری باشد.

فیروزی گفت: جهاد دانشگاهی این آمادگی را دارد که با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و کارگاه‌های آموزشی، مسیر توانمند سازی کارکنان دولت از جمله کارکنان استانداری را فراهم کند .

این مسئول در پایان افزود: جهاد دانشگاهی تجربه خوبی در برگزاری دوره‌های آموزشی دارد که از میان آنها می‌توان به برگزاری اولین دوره آموزش خبرنگاری اصحاب رسانه استان با حضور مرحوم استاد قندی اشاره کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: