• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1291-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ثبت حدود 178 میلیارد تومان تخلف صنفی و خدماتی در نظارت‌های نوروزی البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اقدامات صورت گرفته در طرح نظارت نوروزی در استان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، جهانگیر شاهمرادی درباره طرح نظارت نوروز 98 گفت: این طرح از ابتدای بهمن ماه 97 تا 15 فروردین 98 به صورت کشوری برگزار شد و گروه هدف آن کالاها و خدمات پر مشتری در ایام پایانی سال بود.

شاهمرادی درباره تعداد بازرسی‌های این طرح در استان البرز افزود: در راستای اجرای این طرح بزرگ 13 هزار 468 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی صورت گرفت که منجر به تشکیل یک هزار و 674 پرونده و ثبت دو هزار و 487 تخلف به ارزش 177 میلیارد و 778 میلیون تومان شد.

وی ضمن اشاره به یک هزار و 168 گزارش مردمی پیگیری شده تصریح کرد: این گزارش‌ها که از طریق سامانه 124 به این سازمان واصل شده بود مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا 357 مورد آن متخلف و 811 مورد آن غیر متخلف شناخته شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ادامه اظهار کرد: در این ایام 308 گشت مشترک صورت گرفت که 28 مورد آن با تعزیرات حکومتی، 182 مورد با اصناف و 98 مورد آن مربوط به سایر دستگاه ها بوده است.

شاهمرادی در خاتمه از همراهی و همکاری استانداری، فرمانداری‌ها، اتاق های اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، سازمان میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و... در راستای اجرای طرح نظارت نوروز 98 قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: