• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-493-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

برگزاری کارگاه آموزشی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در البرز

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویی در البرز از برگزاری کارگاه آموزشی و نشست توجیهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه خوارزمی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، هدی اصل روستا گفت: مسابقات ملی مناظره دانشجویی در البرز با توجه به استقبال دانشجویان فرهنگیان و تشکیل 12 تیم از دانشگاه‌های حکیم فردوسی و امیر کبیر دانشگاه فرهنگیان هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی به صورت دانشگاهی در این دانشگاه برگزار شد و در این دوره از مسابقات دو تیم به مرحله استانی راه یافتند.

وی افزود: با اعلام فراخوان در دانشگاه‌های استان، 20 تیم از دانشگاه‌های علوم پزشکی، خوارزمی، پیام نور، آزاد کرج و دانشگاه‌های علمی کاربردی استان در هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نیز ثبت نام کرده‌اند.

اصل روستا گفت: نشست توجیهی و کارگاه آموزشی این دوره از مسابقات روز گذشته 20 فروردین ماه با حضور تیم‌های شرکت کننده برگزار شد و در این جلسه دانشجویان با روند برگزاری مسابقه و نکات کلیدی برای برگزاری یک مناظره علمی و خوب آشنا شدند.

وی یادآورشد: با توجه به استقبال دانشجویان نسبت به سال گذشته، سطح مسابقات و توانمندی دانشجویان نیز ارتقاء یافته و تیم‌های توانمدتر به مراحل بعدی مسابقات اعزام خواهند شد.

اصل روستا با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سه مرحله دانشگاهی، استانی و منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود، عنوان کرد: مرحله مقدماتی استان البرز در 28 و 29 فروردین ماه در سالن شماره سه دانشکده علوم دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود و علاقمندان برای مشاهده مسابقات مناظره دانشجویی می‌توانند حضور داشته باشند.

دبیر اجرایی هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در پایان افزود: مسابقات مناظره دانشجویی با هدف کسب علم و دانش، برقرای ارتباط، تقویت قوای استدلال و تقویت تحمل عقاید مخالف برای چهارمین سال متوالی توسط جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در دانشگاه‌های این استان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: