• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1491-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

توزیع 695 تن گوشت گرم وارداتی در بازار البرز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از توزیع 5480 تن انواع مواد پروتئینی از قبیل گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید مجید موسوی در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه تنظیم بازار در سال 1397 گفت: در سال گذشته برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و همچنین تنظیم بازار با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته در ستاد تنظیم بازار استان توانستیم اقلام مورد نیاز از قبیل مواد پروتئینی، گوشت قرمز (گوسفندی و گوساله) و مرغ را تأمین و براساس برنامه‌های تدوین شده در سطح استان توزیع نمائیم.

وی در ادامه افزود: در سال گذشته 695 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی، 27 تن گوشت منجمد گوسفندی وارداتی، 66 تن تخم مرغ با نرخ مصوب و 600 تن مرغ گرم با همکاری اتحادیه مرغداران استان البرز و همچنین 1760تن مرغ منجمد، 75 تن گوشت گرم گوساله، 2261 تن گوشت گوساله منجمد تأمین و در میادین عرضه میوه و تره بار و همچنین فروشگاه‌های بزرگ استان توزیع شد.

موسوی در ادامه افزود: برای حمایت از تولید نیز در سال گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته 76 هزار و 312 تن انواع نهاده‌های دامی وارد استان البرز شد که بین تولیدکنندگان صنعتی و سنتی توزیع گردید.

وی عنوان کرد: با توجه به تفویض اختیاری که وزیر محترم به استان‌ها داده‌اند در سال 98 تأمین و توزیع نهاده‌های دامی به صورت هدفمند و براساس مقدار نیاز واقعی تولیدکنندگان تأمین و توزیع خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: