• سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-2491-5
  • خبرنگار : 58008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ساعت کار نانوایی‌ها در البرز تغییر نکرده است

رئیس اتحادیه نانوایان البرز با اشاره به وضعیت نامناسب نانوایی‌ها گفت: از سال ۹۳ نرخ انواع نان ثابت مانده و ریالی افزایش نداشته است.

حجت الله نصیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، در خصوص وضعیت آرد در استان گفت: استان هیچگونه کمبودی در زمینه آرد ندارد.

وی در خصوص مشکلات نانوایان  افزود: از سال ۹۳ نرخ انواع نان ثابت مانده و ریالی افزایش نداشته، در این بین تکلیف کارگر چه می‌شود که دستمزدش ریالی تغییر نکرده است.

نصیری ادامه داد: تمامی هزینه‌های جانبی و حتی آرد هم افزایش قیمت پیدا کرده است و نانوایان نه تنها سود ندارند بلکه هزینه تمام شده برای محصول نهایی نیز برایشان از قیمت عرضه آن  بسیار بیشتر است و تنها چیزی که در این میان ثابت است قیمت نان و دستمزد کارگر است.

نصیری در ادامه اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم به مردم هم فشاری بیاید و در مضیقه قرار بگیرند  حتی ما قول می‌دهیم این افزایش قیمت بسیار کم باشد تا بر شهروندی فشار اقتصادی وارد نشود.

وی قیمت انواع نان را اینگونه اعلام کرد: قیمت نان لواش از ۲۰۰ تومان بیشتر نیست و نان سنگک و بربری به ترتیب ۷۵۰ و ۶۰۰ تومان است، به طور کلی نانی گران‌تر از ۷۵۰ تومان نداریم.

رئیس اتحادیه نانوایان البرزی در پایان اعلام کرد: ساعت کار نانوایی‌ها در ماه مبارک رمضان تغییری نکرده و مانند گذشته خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: