• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-6890-5
  • خبرنگار : 58008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در خلج‌آباد و کلاک

مددکار اجتماعی دفتر تسهیلگری کلاک گفت: دفتر تسهیلگری مستقر در کلاک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز، طی هفت روز اقدام به ارائه خدمات داندانپزشکی رایگان در مدارس این منطقه کرد.

فاطمه کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت: در طول فعالیت دفتر تسهیلگری کلاک و طبق بررسی‌ها و نظارت‌های دانشگاه علوم پزشکی، متوجه وجود مشکلات دهان و دندان در منطقه خلج آباد و کلاک کرج شدیم و تصمیم گرفتیم با کمک دفتر تسهیلگری نسبت به رفع این مسئله اقدام کردیم.

وی در ادامه افزود: برای حل مشکل دهان و دندان در این دو منطقه طرح  اتوبوس دندانپزشکی مدارس،  طی سه روز در بهمن ماه سال گذشته و چهار روز در اردیبهشت ماه امسال در مدارس ابتدایی کلاک و خلج آباد  اجرا شد.

کریمی اظهار کرد: در این طرح تمامی خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان برای پایه ششم ابتدایی مدارس این مناطق ارائه شد و مشکلات دانش آموزان رفع گردید.

وی اضافه کرد: هدف اولیه از اجرای این طرح، ارائه خدمات دندانپزشکی در مناطق حاشیه‌ای بود با توجه به توان کمتر مردم برای مراجعه به مطب‌ها و هدف ثانویه هم رفع مشکلات دهان و دندان دانش‌آموزان در این سن حساس به دلیل رشد دندان های بزرگسالی و  افتادن دندان‌های شیری  بود.

کریمی در ادامه افزود: تلاش ما این است که این طرح در تمامی مناطق اجرا شود اما اولویت با مناطق حاشیه‌ای شهر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: