• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-2691-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

احتمال خاموشی در تابستان امسال کم است

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق البرز گفت: با توجه به بارندگی‌های مناسب اول سال، اغلب سدها پر آب شده و همین نیروگاه‌های آبی را در مدار مناسبی قرار می‌دهد.

بهنام بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: فعالیت‌های مدیریت مصرف انرژی برق از بهمن گذشته آغاز کرده‌ایم و امید است با صرفه جویی مشترکین در فصل گرم سال با قطعی برق مواجه نشویم.

وی ادامه داد: با توجه به بارندگی‌های مناسب اول سال، اغلب سدها پر آب شده و همین نیروگاه‌های آبی را در کل سال در   مدار مناسبی قرار می‌دهد.

وی افزود: برای ترویج مصرف بهینه انرژی برق نیاز به برنامه‌های مستمر و حمایت رسانه‌ها داریم و با اقدامات مقطعی کار به جایی نمی‌بریم.

وی توضیح داد: نباید فراموش کنیم با شروع فصل گرما و افزایش مصرف برق از سوی مشترکین   راندمان کلیه تجهیزات برق با افت مواجه خواهد شد که این امر دور از انتظار نیست.

بیات اضافه کرد: از مشترکین درخواست می‌شود برای جلوگیری از خاموشی احتمالی نسبت به استفاده درست و بهینه از انرژی برق دقت کافی داشته باشند.

این مسئول گفت: با توجه به شرایط موجود، به نظر می رسد تابستان امسال با قطعی برق مواجه نخواهیم بود اما تضمین این گفته تنها با مصرف درست مشترکین محقق خواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: