• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-3193-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

بازدید معاون رئیس جهاد دانشگاهی از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی البرز

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی طی بازدید از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی البرز، در جریان آخرین وضعیت این واحد، قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، احمد شریفی‌زاده امروز سه‌شنبه 24 اردیبهشت با حضور در ستاد جهاد دانشگاهی استان البرز، در جریان آخرین وضعیت، پتانسیل‌ها، مسائل و مشکلات این واحد قرار گرفت.

در این نشست، احمدرضا فیروزی، سرپرست جهاد دانشگاهی البرز با اشاره به فعالیت‌های این واحد در حوزه‌های مختلف گفت: جهاد دانشگاهی در چهار حوزه پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اشتغال کار خود را دنبال کرده است.

وی با اشاره به بخشی از فعالیت‌های پژوهشی جهاد دانشگاهی البرز، از وجود سه گروه پژوهشی در واحد البرز گفت و خاطرنشان کرد: ظرفیت این گروه‌ها در حوزه علوم اجتماعی و شناختی زمینه را برای خدمات رسانی بهتر در استان فراهم می‌کند.

فیروزی در ادامه با بیان اینکه در حوزه آموزشی نیز دو رویکرد کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد افزود: مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز با رویکرد آموزش بلند مدت در حال حاضر دارای هزار و 130 دانشجو در حوزه هنر است و شش مرکز آموزش کوتاه مدت نیز در اختیار این واحد قرار دارد.

وی با اشاره به حوزه فرهنگی تصریح کرد: ساختارهای حوزه فرهنگی در قالب دو اداره فعالیت‌های فوق برنامه و اداره ادبی، هنری و دینی و همچنین دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا، صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان، مرکز افکارسنجی(ایسپا)، انتشارات و ... تعریف شده است.

این مسئول با بیان اینکه عمده فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز در دانشگاه‌های استان انجام می‌شود افزود: بسیاری از این فعالیت‌ها به ویژه نشست‌های تخصصی فرهنگی این معاونت به یک برند تبدیل شده و دارای سبک است.

فیروزی با بیان اینکه در حوزه اشتغال هم با توجه به ضرورت‌های به روزی که وجود داشته اقداماتی صورت گرفته است گفت: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده به تفاهم‌نامه همکاری با اتاق بازرگانی برای راه‌اندازی دفتر تسهیلگری کسب و کار بوده است؛ طراحی جشنواره پایان‌نامه‌های کاربردی-کارفرمایی امیر کبیر هم در این حوزه انجام شده است.

در ادامه این نشست، مدیران بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی البرز، مسائل، ظرفیت‌ها و مشکلات این واحد را مطرح کردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: