• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-1691-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

سامانه 1818 فعال نیست 2000 را بگیرید

معاون شبکه مخابرات منطقه البرز از جایگزینی شماره 2000 به جای 1818 برای پرداخت قبوض تلفن خبر داد.

یعقوبعلی سوادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: قبلاً مشترکان   با گرفتن شماره 1818 و اعلام شماره تلفن خود می‌توانستند از مبلغ بدهی خود آگاه شده و با استفاده از کارت‌های اعتباری بدهی خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: مدتی است که امکان اطلاع از میزان و پرداخت بدهی تلفن از سامانه 1818 امکان پذیر نیست و مشترکان می‌توانند با گرفتن کد کرج و پس از آن شماره 2000 فرایند قبل را انجام دهند.

وی توضیح داد: پرداخت بدهی از طریق شماره 2000 با هدف صرفه جویی در وقت مشترکین و خدمات رسانی با کیفیت‌تر مخابرات صورت گرفته است.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به گلایه شهروندان از مشکل خط روی خط برخی شماره‌ها افزود: مشترکین در صورت داشتن مشکل خط روی خط می‌توانند به مرکز مخابرات منطقه خود مراجعه کنند و با دادن شماره تماس منتظر رفع مشکل باشند.

معاون شبکه مخابرات منطقه البرز در ادامه با اشاره به اینکه برخی مشترکین چند خط تلفن در منزل خود دارند، افزود: مشترکین باید از تمامی خطوط خود در طول سال استفاده کنند چون اگر خطی به مدت طولانی استفاده نشود، با مشکل مواجه شده و حتی امکان واگذاری آن به فرد دیگری وجود دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: