• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-993-5
  • خبرنگار : 58008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

استارتاپ ماموت در البرز برگزار می‌شود

دبیر استارتاپ ماموت از برگزاری استارتاپ این شرکت در تیرماه خبر داد و گفت: تاکنون حدود ۱۱۰ طرح از دانشگاه‌های مختلف برای رفع نیازها به دست ما رسیده است که پس از بررسی، خروجی‌های این طرح‌ها برای حمایت و سرمایه گذاری معرفی می‌شوند.

علی کاووسی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز از برگزاری استارتاپی توسط شرکت ماموت خبر داد و گفت: شرکت ماموت دارای  ۳۲ کمپانی فعال است که شامل مجموعه‌هایی مانند دانشگاه علمی و کاربردی ماموت، آموزش کل هلدینگ شرکت، شرکت استارتاپی و ... می‌شود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا شرکت اقدام به نیاز سنجی در واحدها و خطوط تولیدی خود کرده که براساس آن حدود ۱۱۷ نیاز شناسایی شده و با این استارتاپ نسبت به رفع این نیاز ها اقدام خواهد شد.

کاووسی در خصوص هدف این استارتاپ گفت: شرکت ماموت با ابراز این نیازها اقدام به دریافت راه حل می‌کند تا علاوه بر مقابله با تحریم، ارتباطی هم بین دانشگاه‌ها و صنعت برقرار کند.

وی افزود: تاکنون حدود ۱۱۰ طرح از دانشگاه‌های مختلف برای رفع نیازها به دست ما رسیده است که پس از بررسی، خروجی‌های این طرح‌ها برای حمایت و سرمایه گذاری معرفی می‌شوند.

کاووسی از وجود بخشی به نام خلاقیت باز در این استارتاپ خبر داد و گفت: در  بخش خلاقیت باز، از هر ایده و طرح جذاب دیگری که خارج از ۱۱۷ نیاز مورد نظر، ابراز شود  حمایت و در صورت امکان سرمایه گذاری صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: سال گذشته شرکت مجوز مرکز خلاقیت را دریافت کرد تا به دریافت ایده‌ها و حمایت‌های لازم از آن‌ها بپردازد.

کاووسی در پایان اعلام کرد: این استارتاپ ۲۰ تیر ماه در محل شهرک صنعتی ماموت برگزار خواهد شد و استارتاپ بعدی در فصل زمستان خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: