• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-2992-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

آزادراه تهران-شمال بالاخره افتتاح می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می‌رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، عزیزاله شهبازی سه‌شنبه 21 خردادماه در حاشیه بازدید از روند تکمیل پروژه آزادراه تهران شمال که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور صورت گرفت، با اشاره به دیدار هفته گذشته با نوبخت و تشریح اهمیت تسریع در توسعه راه‌های البرز، افزود: این بازدید در تعاقب آن دیدار و دعوت از معاون رئیس جمهور برای حضور در البرز، محقق شد.

وی ادامه داد: فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال به طول ۳۲ کیلومتر است که ۲۰ کیلومتر آن در حوزه البرز قرار دارد و سال‌های بسیاری در دست تکمیل بود که در دولت تدبیر و امید این روند تسربع شد.

شهبازی با اشاره به اینکه این سرعت بخشی به تکمیل این پروژه ملی یک مطالبه مردمی است، گفت: این پروژه در کنسرسیومی متشکل از بنیاد مستضعفان و شرکت توسعه زیرساخت‌های راه کشور دنبال می‌شود.

وی افزود: انتظار می‌رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.

استاندار البرز اضافه کرد: بهره برداری از این قطعه تاثیر بسزایی در کاهش سوخت، زمان سفر و افزایش ایمنی مسافران دارد.

وی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی البرز محل تردد مسافران ۱۲ استان کشور است، گفت: این استان بار ترافیک ملی را به دوش دارد که با بهره برداری از فاز یک آزادراه به میزان چشمگیری از ترافیک البرز کاسته می‌شود.

شهبازی به پروژه‌های راه‌سازی البرز اشاره کرد و افزود: با تکمیل این پروژه‌ها، بار ترافیک ملی کاهش یافته و تردد مردم تسهیل می‌شود.

وی عنوان کرد: توصیه رئیس جمهور و در مجموع تلاش دولت برای توسعه راه‌های البرز است چراکه این استان رابطه تنگاتنگی با پایتخت دارد.

شهبازی گفت: طی تعامل سازنده مسئولان البرز با کنسرسیوم پروژه آزادراه تهران شمال، در محدوده البرز هیچ مانعی سر راه تکمیل پروژه وجود ندارد و این بخش آماده بهره برداری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: