• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-393-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

کار دانشگاه فقط آموزش دادن نیست

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی البرز از امضای تفاهم‌نامه آموزش، پژوهش و فناوری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز و اتاق بازرگانی البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، دکتر دانش کار آراسته گفت: ایجاد دانشگاه جوار صنعت به عنوان یکی از اولویت‌های دانشگاه علمی کاربردی مطرح است.

وی با بیان اینکه امضای تفاهم‌نامه با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز می‌تواند برای هر دو نهاد بسیار اثرگذار باشد، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، علاوه بر اینکه ارتباط مستمر با صنعت نیز که یکی از فعالیت‌های این دانشگاه است و اساتید دانشگاه باید به رفع نیازهای جامعه کمک کنند، اظهار داشت: دانشگاه دیگر فقط آموزش‌محور نخواهد بود و باید با ارتباط قوی با صنعت، بتواند به حل مشکلات جامعه کمک کند.

وی گفت: محور اصلی تفاهم نامه، بهره گیری دو جانبه از امکانات، تجربیات و ظرفیت‌های طرفین است که منجر به هم افزایی در راستای پاسخ گویی به نیازهای جامعه است.  

گفتنی است این تفاهم‌نامه با هدف تعامل دانشگاه و اتاق بازرگانی در جهت شناسایی و عارضه‌یابی مشکلات موجود اقتصادی بنگاه‌ها شامل صنعت، معدن، کشاورزی، تجارت و خدمات استان البرز و کمک در جهت ایجاد ساز وکار لازم برای ارائه پیشنهادها و راه‌حل‌های ممکن در جهت رفع مشکلات و همچنین تلاش برای بهره‌وری بیشتر و کمک به ارائه راه حل در راستای بهبود شاخص‌های فضای کسب و کار، به امضای طرفین رسید.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: