• چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-893-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی البرز منصوب شد

سرپرست جهاد دانشگاهی استان البرز در حکمی، محمود شکریان را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی البرز منصوب کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، در این حکم آمده است:

با احترام، نظر به شایستگی، تجارب و توانمندی‌های جناب‌عالی و با عنایت به موافقت ریاست محترم جهاد دانشگاهی، به موجب این حكم به عنوان «سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز» منصوب می‌شوید .

إن شاء الله با توكل بر خداوند متعال و همفكری، هم‌افزایی و همراهی مجدانه همكاران حوزه معاونت آموزشی واحد با برنامه‌ریزی جامع و بهره‌گیری از فرصت‌های بیرونی و ظرفیت‌های سازمانی در انجام وظایف محوله و توسعه كمّی و كیفی فعالیت‌ها موفق و سربلند باشید .

انتظار می‌رود با بهره‌گیری از تجارب معاونان محترم سابق آموزشی واحد، معاون و مدیران كل محترم آموزشی جهاد دانشگاهی و ارتباط مستمر و مؤثر با مراكز، سازمان‌ها و دستگاه‌ها، اهتمام خویش را در پیشبرد اهداف آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز مصروف دارید.

گفتنی است سرپرست جهاد دانشگاهی البرز در نامه‌ای جداگانه از زحمات منیره سهرابی، معاون  آموزشی پیشین جهاد دانشگاهی البرز هم قدردانی کرد.

در متن این نامه آمده است:

با احترام، بدین وسیله مراتب سپاس و تقدیر خود و همكاران را به خاطر تلاش‌های صادقانه سركار عالی در طول مدت تصدی مسئولیت «معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز» اعلام می‌دارد .

اكنون كه مقرر است در سنگر دیگری از این نهاد مقدس به ارائه خدمت بپردازید، رجاء واثق دارد همچون گذشته به عنوان یك جهادگر شایسته، همكاران جهاد دانشگاهی واحد را از توانمندی‌ها و تجارب خود بهره‌مند خواهید كرد .

امید است با اتكال به خداوند سبحان، همواره در ادامه مسیر خدمت و زندگی موفق و سربلند باشید .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: