• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 984-997-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دستور دادستان برای جلوگیری از آبیاری مزارع نظرآباد با فاضلاب

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد خواستار نظارت مستمر اداره بهداشت و درمان این شهرستان بر مزارع به خصوص مزارع کاهو و سبزیجات برای جلوگیری از آبیاری با فاضلاب شد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، روح الله احمدی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت صیانت از حقوق عامه بیان کرد: در این خصوص پیگیری انتقال دامداری‌های موجود در مناطق مسکونی منطقه سید جمال الدین به خارج از حریم شهر به منظور پیشگیری از بروز آسیب جسمی و مسائل بهداشتی برای مجاورین این واحد‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد در خصوص اهمیت نظارت بر آبیاری مزارع گفت: در این خصوص دستور موکدی به اداره بهداشت و درمان شهرستان جهت بازدید مستمر از مزارع، به خصوص مزارع کاشت کاهو وسبزیجات و ممانعت از استفاده افراد سودجو از فاضلاب شهری جهت آبیاری مزارع داده شد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه در زمینه حوادث جاده‌ای اظهار کرد: دستورات لازم به اداره راهداری جهت رفع تجاوز به حریم راه‌ها صادر شد تا از حوادث جاده‌ای پیشگیری حداکثری به عمل آید.

وی در پایان سخنان خود از صدور دستور اکید به اداره منابع آب جهت تشدید برخورد و مقابله با عوامل حفر چاه‌های غیرمجاز خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: