• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-4492-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

کلنگ ساخت کتابخانه مرکزی البرز به زمین زده شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی استان که روز سه شنبه ۱۸ تیرماه در محل پارک ابن سینا صورت گرفت، افزود: اتحاد و انسجام مجموعه مدیران استان، توفیقات ارزشمندی را برای این استان رقم زده است.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس ادامه داد: در این دوران با اتحاد، وفاق و همدلی تمامی مردم ایران، اسباب سربلندی کشور فراهم شد.

شهبازی گفت: باید به البرز به عنوان آخرین استان کشور کمک کنیم که هویت خود را بدست بیاورد.

وی افزود: البرز سرشار از ظرفیت‌ها و فرصت‌های کم نظیر است که جدیت مجموعه مدیران استان و تسهیلگری دولت در استان، درصدد بهره برداری حداکثری از این امکانات در جهت رشد و توسعه استان هستیم.

استاندار البرز اضافه کرد: با توجه به اینکه شاکله البرز بر مبنای علمی طراحی شده، آینده درخشانی را برای این استان متصور هستم.

وی گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

شهبازی افزود: عملیات اجرایی این کتابخانه در مساحتی با حدود 5 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 10 هزار متر مربعی با 5 طبقه و اعتباری حدود 52 میلیارد تومان آغاز شد.

وی عنوان کرد: مقرر شد که کتابخانه مرکزی البرز ظرف 2 سال به بهره برداری برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: